Dobre pierwsze wrażenie – pudełka wysyłkowe

W czasie pandemii COVID-19 wielu przedsiębiorców jest zmuszonych rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż wysyłkową. Wymaga to nie tylko utworzenia zachęcającego sklepu internetowego, ale również sprawnego i eleganckiego przygotowywania produktów do wysyłki, a to wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na pudełka wysyłkowe. Warto dowiedzieć się, który producent opakowań kartonowych ma najbardziej odpowiednią dla nas ofertę.

Opakowania dla e-commerce

Dobrej jakości kartonowe opakowania są lekkie, wytrzymałe i idealnie nadają się do przewozu odpowiednio zabezpieczonych towarów. Przy wyborze producenta pudełek, których będziemy używać, należy zwrócić uwagę na to, jakie wymiary pudełek znajdują się w ofercie, czy produkty danej firmy są estetyczne oraz czy istnieje możliwość personalizacji opakowań, na przykład nadrukiem z logo naszego sklepu. Trzeba pamiętać, że pierwszym, co zobaczy klient po otrzymaniu zamówienia, nie będą nasze produkty, tylko pudełko, w które będą zapakowane.

Jeśli produkty z naszego sklepu internetowego mają trafiać do klientów indywidualnych, i nie są sprzedawane w ilościach hurtowych, tym bardziej warto zadbać o to, by odbiorca poczuł się, jakby otwierał prezent. Pomoże nam w tym nie tylko dobry design pudełka, ale również spersonalizowanie każdej paczki. Możemy na przykład ozdobić ją logo naszej firmy albo jakimś odręcznym napisem. Świetnie wyglądają również opakowania ozdobione tematycznie, z motywami bożonarodzeniowymi czy wakacyjnymi. Do paczki możemy dołączyć list z podziękowaniem za wybór naszej firmy i opisem produktu. Pamiętajmy też, żeby taśmę albo ewentualne wypełnienie naszej paczki dobrać tak, by pasowała kolorystycznie do całości.

Sprawdzony producent opakowań tekturowych

Możemy wybierać spośród szerokiego asortymentu, który obejmuje zarówno gotowe pudełka w kilkuset rozmiarach, jak i sprawną realizację indywidualnych zamówień, a także koperty, wypełniacze, przekładki oraz możliwość ozdobienia pudełek wysokiej jakości nadrukami. Zdając sobie sprawę, że opakowania dla sklepów internetowych powinny odznaczać się eleganckim wyglądem oraz usprawniać proces pakowania i rozpakowywania produktu. Firmy umieszczają w swojej ofercie również specjalne pudełka dla e-commerce, wyposażone w zamknięcie na pasek klejowy. Umożliwia to szybkie i sprawne zabezpieczenie pudełka oraz pozwala uniknąć niekoniecznie estetycznego oklejania go taśmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.