Tutaj jesteś

Portfel domowy

5 grudnia 2021 Multimedia portfel domowy


Rosnąca inflacja zmusza wiele osób do oszczędzania i bliższego przyjrzenia się swoim wydatkom. Warto regularnie, co miesiąc odkładać stałe kwoty pieniędzy. Oszczędności można gromadzić w tak zwanym portfelu domowym, gdzie wszyscy domownicy mogą wrzucać drobne sumy pieniędzy.
Portfel domowy to doskonała alternatywa dla konta bankowego. Niestety jedyną wadą jest szybki dostęp do zgromadzonych środków, co dla mało wytrwałych osób może być kuszące.
Warto stworzyć poduszkę finansową, która będzie ratunkiem na wypadek nagłej choroby, utraty pracy, awarii sprzętu gospodarstwa domowego czy też samochodu. Doskonale gdy zgromadzona kwota wynosi równowartość dochodów z sześciu miesięcy. Dzięki temu można bez problemu przetrwać kilka miesięcy.
Większe sumy pieniędzy można oczywiście wpłacać na konto oszczędnościowe, gdzie środki wraz z upływem czasu zwiększają się o kilka procent.
Wiele praktycznych porad na temat oszczędności można znaleźć na popularnych forach internetowych oraz na portalach społecznościowych.

finansowo.priv.pl

księgarnia online

Redakcja bigmedia.com.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół ekspertów w dziedzinach komputerów, internetu, telefonów i multimedialnych nowości kreuje miejsce, gdzie technologiczne fascynacje przenikają się z praktyczną wiedzą. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy, porady dotyczące sprzętu, triki związane z oprogramowaniem oraz unikalne spojrzenie na świat nowoczesnych technologii. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem eksplorować cyfrowy wszechświat, zanurzając się w technologicznej rewolucji i odkrywając, jak sprawić, by świat multimedialnych możliwości stał się dostępny dla każdego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

portfel domowy

Portfel domowy

5 grudnia 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?

portfel domowy