Tutaj jesteś

Integracja Amazon w sklepie internetowym – to sprytne!

25 listopada 2021 Internet amazon

Niejednokrotnie przedsiębiorcy prowadzący własne sklepy online zastanawiają się nad możliwością poszerzenia oferty w celu zwiększenia dochodów pozyskiwanych za pośrednictwem sprzedaży towarów.

Doskonałym narzędziem do osiągnięcia założonego celu będzie integracja Amazon z naszą witryną internetową, dzięki której klienci przekierowani zostaną do możliwości dokonania zakupów
z wykorzystaniem największej strony sprzedażowej, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

Optymalizacja działań sklepowych i integracja z Amazon

Kiedy jakiś czas temu amerykańska platforma sprzedażowa weszła na polski rynek, wszyscy przedsiębiorcy mogli zacząć korzystać z możliwości, jakie daje integracja Amazon z naszym e-sklepem. Istotnym elementem jest to, że magazyny zlokalizowane są na terenie kraju, dlatego klient kupujący produkt za pośrednictwem witryny nie musi oczekiwać na dostawę tygodniami, lecz standardowo jak w przypadku każdej innej wysyłki, do kilku dni roboczych. Możliwość zwiększenia asortymentu sklepu pozwala uczynić go atrakcyjniejszym dla klienta, co za tym idzie wyprzedzić konkurencję i zyskać szersze grono stałych bywalców. 

Połączenie sprzedaży sklepu z platformą Amazon i oprogramowaniem ErpBox pozwala na:

  • Automatyczne generowanie listów przewozowych
  • Automatyczne generowanie dokumentów
  • Zamawianie kuriera
  • Kontrolę i aktualizację stanów magazynowych
  • Mailing do klienta z aktualizacją statusu przesyłki
  • Aktualizację i informację o statusie płatności

Wykorzystanie wtyczki ErpBox w prowadzeniu sklepu internetowego pomaga w ograniczeniu obsługi jednego klienta do jak najkrótszego czasu, jednocześnie zachowując wszelkie standardy. Dodatkowo system może w tym samym czasie wykonać takie same działania dla kilku zamówień jednocześnie, zwiększając w ten sposób wydajność przedsiębiorstwa. 

ErpBox ułatwia prowadzenie własnego biznesu sprzedażowego

Korzystając z potencjału, jaki niesie za sobą oprogramowanie ErpBox, pozwala nam na zaoszczędzenie czasu pracy, jednocześnie zwiększając zyski przez szybszą i liczniejszą obsługę w ciągu jednego dnia – zobacz więcej. Zastanawiając się nad korzystnym działaniem wtyczki, warto wykorzystać 21 dniowy okres próbny i poznać wszelkie udogodnienia oferowane dla branży online, całkowicie za darmo.

księgarnia online

Redakcja bigmedia.com.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół ekspertów w dziedzinach komputerów, internetu, telefonów i multimedialnych nowości kreuje miejsce, gdzie technologiczne fascynacje przenikają się z praktyczną wiedzą. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy, porady dotyczące sprzętu, triki związane z oprogramowaniem oraz unikalne spojrzenie na świat nowoczesnych technologii. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem eksplorować cyfrowy wszechświat, zanurzając się w technologicznej rewolucji i odkrywając, jak sprawić, by świat multimedialnych możliwości stał się dostępny dla każdego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

amazon