AKROBACI CIRQUE DU SOLEIL Wyróżniony

Informacje:

POKAZY AKROBATÓW

Wprowadź publiczność w zachwyt i zapewnij widzom niesamowite widowisko w postaci przepełnionego artyzmem pokazu akrobatycznego z najwyższej półki! Tomasz Wilkosz i Rafał Kaszubowski to akrobaci samego Cirque du Soleil! Czyli najlepszego na świecie, ogromnie prestiżowego przedsięwzięcia artystycznego, prezentującego najznakomitszych na kuli ziemskiej akrobatów i ich umiejętności.

Tomek i Rafał zachwycili w barwach Cirque du Soleil publiczność w wielu miejscach świata, teraz możecie oglądać ich niesamowite pokazy w Polsce. To akrobaci na najwyższym poziomie, oklaskiwani przez wielotysięczną publiczność m.in. w Las Vegas czy na Broadway`u w Nowym Jorku.

Niezwykłe jest to, że obaj artyści są wysocy, mają wspaniale wyrzeźbione ciała, są naprawdę mocno zbudowani (każdy z nich waży ok. 90 - 100 kg!), a wykonują skomplikowane pokazy akrobatów pełne podnoszeń i podskoków z zadziwiającą lekkością, zabarwioną pięknymi, artystycznymi elementami tańca i aktorstwa.

Zapraszamy organizatorów!

Pokazy akrobatów w wykonaniu Tomasza Wilkosza i Rafała Kaszubowskiego z pewnością będą wielką atrakcją każdego wydarzenia! Skontaktuj się z nami w kwestii omówienia szczegółów!

Pokazy akrobatów - BIG MEDIA

 

 

 

Media